509 023 382 / sklep@dlaszwalni.pl
Jesteśmy autoryzowanym dealerem

Wyposażenie krojowni - stoły krojcze Łódź

Stół krojczy jest jednym z tych akcesoriów krawieckich, które koniecznie powinny znaleźć się w każdym profesjonalnym zakładzie szwalniczym. Oferowane przez DlaSzwalni.pl stoły krojcze są dostępne w różnych rozmiarach blatu (od 2,8 m do 7,2 m). Jeżeli standardowe wymiary wydają Ci się niewystarczające, z myślą o Twojej firmie przygotujemy stół krojczy o dowolnych, podanych przez Ciebie, wymiarach.

Całość konstrukcji stołu jest wykonana ze stalowych profili zamkniętych zapewniających solidność i sztywność. Blat roboczy wykonano z grubej płyty wiórowej laminowanej z brzegami wykończonymi kątownikami aluminiowanymi, co daje gwarancję długotrwałej stabilności. Polecane przez nasz sklep stoły krojcze są stworzone z wykorzystaniem technologii modułowej - oznacza to, że możesz rozbudować go w szybki i łatwy sposób. Nowoczesna konstrukcja umożliwia również jego wypoziomowanie i regulację wysokości.

Wyposażenie szwalni - akcesoria do szycia w sklepie DlaSzwalni.pl

Umeblowanie Twojego zakładu możesz uzupełnić innymi elementami wyposażenia produkowanymi z myślą o szwalniach - nowoczesnymi krzesłami, oświetleniem do maszyn krawieckich i stołami krawieckimi. Sklep DlaSzwalni.pl pozwala w pełni zaprojektować stanowisko krawieckie, które zaskoczy swoją solidnością i funkcjonalnością nie tylko krawca - hobbystę, ale również doświadczonego fachowca.

Dostarczane przez nas specjalistyczne stoły krojcze zapewniają stabilność stanowiska podczas pracy z nawet najtrudniejszymi materiałami. Rozmiary dostosowane do preferencji klienta, regulowana wysokość, mocna konstrukcja - wszystko to w atrakcyjnej cenie z możliwością dostawy pod dowolny adres. Zapraszamy!

  • Profesjonalne doradztwo
  • Zakup ze środków unijnych
  • Raty i leasing
  • Gwarancja jakości

Newsletter

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas: 42 718 95 57 lub 509 023 382 sklep@dlaszwalni.pl
ul. Konstytucji 3-go Maja 34
95-035 Ozorków
Dotacje EU Zakup na raty Leasing urządzeń