509 023 382 / sklep@dlaszwalni.pl
Jesteśmy autoryzowanym dealerem

Maszyny do szycia owerlok

Maszyna do szycia - owerlok umożliwia wykonanie zabezpieczenia krawędzi materiału przed strzępieniem oraz utworzenia ozdobnego wykończenia tkaniny (owerlok mereżka). Tego rodzaju obszycia wymaga praktycznie każda tkanina oraz dzianina, a do jego precyzyjnego wykonania niezbędna jest właśnie maszyna owerlok. W zależności od tkaniny stosuje się owerloki 3, 4 oraz 5 nitkowe. Owerloki 3 i 5 nitkowe stosowane są najczęściej do tkanin, owerlok 4 nitkowy do dzianin. Zastosowanie różnych ilości nici pozwala na uzyskanie ściegów wzmacniających bez potrzeby przeszywania produkcji dodatkowo stębnówką. Maszyna typu owerlok jest łatwa w obsłudze, dzięki czemu korzystanie z niej jest bardzo komfortowe.

Owerlok Jack, Juki, Siruba i inne

W naszej ofercie znajdą Państwo przemysłowe owerloki renomowanych producentów, które wykorzystywane są w profesjonalnych zakładach krawieckich. Owerlok Jack, Juki, czy Siruba to urządzenia o solidnej konstrukcji, które zapewniają wygodną pracę z najwyższą precyzją i najróżniejszymi materiałami. Najnowsze maszyny wyposażone są w energooszczędne silniki, zapewniające cichą i komfortową pracę. Niewielkie rozmiary oraz wszechstronność pozwolą uszyć niemal każdą rzecz. Proponowane przez nas owerloki domowe posiadają nawet 5 lat gwarancji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty sklepu z urządzeniami i akcesoriami do maszyn szycia dlaszwalni.pl. Zapewniamy ekspresową realizację zamówienia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, istnieje możliwość zakupu na raty, bądź w leasing. Proponujemy również wynajem maszyn.

  • Profesjonalne doradztwo
  • Zakup ze środków unijnych
  • Raty i leasing
  • Gwarancja jakości

Newsletter

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas: 42 7189557 lub 509 023 382 sklep@dlaszwalni.pl
ul. Konstytucji 3-go Maja 34
95-035 Ozorków
Dotacje EU Zakup na raty Leasing urządzeń