509 023 382 / sklep@dlaszwalni.pl
Jesteśmy autoryzowanym dealerem

Sprzęt prasowalniczy - akcesoria do maszyn do szycia

Odpowiedni sprzęt prasowalniczy jest niezbędnym elementem każdego, produkującego na dużą skalę zakładu szwalniczego. Ważne jest, by używane w Twojej firmie krawieckiej urządzenia były proste i bezpieczne w użyciu, oraz dostosowane do każdego rodzaju tekstyliów.

Proponujemy stoły do prasowania:

  • stoły do prasowania z odsysaniem, podgrzewaniem i wytwornicą pary
  • stoły do prasowania z odsysaniem, podgrzewanie bez wytwornicy pary
  • stoły do prasowania z odsysaniem, podgrzewaniem i nadmuchem bez wytwornicy pary
  • wytwornice pary

W sklepie DlaSzwalni.pl kupisz fachowe żelazka wyposażone w mechanizm produkcji suchej pary, działające doskonale nawet przy niskich temperaturach prasowania i współdziałające z każdą wytwornicą pary. U nas nabędziesz również żelazka teflonowe oraz teflonowe stopy przeciwpołyskowe do żelazek, obniżające temperaturę prasowania i dostosowane do pracy z tekstyliami łatwymi do uszkodzenia. Polecane przez nas żelazka idealnie nadają się do pracy w profesjonalnych zakładach szwalniczych lub pralniach.

Do akcesoriów prasowalniczych znajdujących się w asortymencie naszego sklepu należą również takie urządzenia jak szczotka elektryczno-parowa odświeżająca materiał. Uzupełnieniem naszej oferty dotyczącej sprzętu prasowalniczego jest odporna na wilgoć pianka zmiękczająca służąca do pokrywania stołów prasowalniczych, doskonale przepuszczająca powietrze i parę oraz materiał na pokrowce do stołów odporny na wysokie temperatury. Wszystkie te urządzenia, części i akcesoria szwalnicze udostępniamy Twojej firmie w przystępnych cenach.

Żelazka, stopy teflonowe, stoły prasowalnicze, wytwornice pary i inne produkty - dokonaj udanych zakupów w naszym sklepie! Nie wiesz, które z urządzeń będzie odpowiednie dla Twojego zakładu? Napisz, zadzwoń do nas, lub odwiedź naszą siedzibę - doradzimy Ci zakup odpowiedniego sprzętu!.

  • Profesjonalne doradztwo
  • Zakup ze środków unijnych
  • Raty i leasing
  • Gwarancja jakości

Newsletter

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas: 42 718 95 57 lub 509 023 382 sklep@dlaszwalni.pl
ul. Konstytucji 3-go Maja 34
95-035 Ozorków
Dotacje EU Zakup na raty Leasing urządzeń