509 023 382 / sklep@dlaszwalni.pl
Jesteśmy autoryzowanym dealerem

Stębnówka JACK A5W

Stębnówka JACK A5W
  • Dostępność: na zamówienie
  • Producent: Jack Jack
3628.50 Cena: 3 628,50 zł

Masz pytanie? 509 023 382 lub sklep@dlaszwalni.pl

i-Raty zakupy na raty przez internet i-Leasing szybki leasing przez internet
Opis produktu

 

Maszyna JACK A5W to jednoigłowa stębnówka automatyczna o bardzo wysokich parametrach. Silnik tej maszyny do szycia został wbudowany w głowice (jest to tak zwany napęd Direct Drive). Dzięki temu operatorzy maszyny mają gwarancję cichej i niezawodnej pracy. Dodatkowo, sam silnik do maszyny do szycia to silnik typu servo, który ma obniżone zużycie energii. Wbudowany panel operacyjny w maszynie JACK A5 dostarcza informacji głosowych w języku angielskim. Stębnówka Jack A5 to maszyna szwalnicza o szeregu automatycznych funkcji. Wśród nich znajdziesz zarówno obcinanie nici, jak również pozycjonowanie igły. Do obcinania nitki służą dwa ruchome noże. Dzięki nim długość nitki po obcięciu wynosi zaledwie 3 milimetry. Nie brakuje też rygla początkowego i końcowego. W standardzie jest również automatyczne podnoszenie stopki, jak też elektroniczne naprężanie nici.

Komfort pracy przy stębnówce Jack A5 został zwiększony również za sprawą wbudowanych diod LED, które umożliwiają regulację natężenia światła. Jest to znakomite uzupełnienie klasycznej lampki do maszyn szwalniczych. Wbudowane w ten model stębnówki gniazdo USB pozwala na podłączanie urządzeń zewnętrznych. To daje możliwość np. ładowania telefonu.

Układ smarowania w maszynie szwalniczej Jack A5W jest zamknięty - nie ma w niej typowej miski olejowej. Za to niewielka ilość oleju, która jest potrzebna do sprawnego funkcjonowania maszyny, znajduje się w zamkniętym zbiorniku. Dzięki temu nie trzeba obawiać się o zabrudzenie. Co więcej, taki system zapewnia również lepsze smarowanie wszystkich mechanizmów maszyny, a także sprawia, że w czasie pracy zużywa się mniej oleju.

Igielnica w JACK A5 nie wymaga smarowania. Dzieje się tak, ponieważ została wykonana ze specjalnego stopu węgla - o większej elastyczności i odporności na ścieranie. Zaletą tego rozwiązania jest także zmniejszenie ryzyka zaplamienia materiału w czasie szycia.

Parametry techniczne stębnówki Jack A5W:

• prędkość szycia: do 5000 ściegów/min

• długość ściegu: do 5 mm

• wysokość podnoszenia stopki: 5-13 mm

• system igieł szwalniczych: DBx1

• dwa dodatkowe przyciski funkcyjne umieszczone obok igielnicy

• port USB do zgrywania danych z maszyny oraz podłączenia urządzeń zewnętrznych

Newsletter

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas: 42 718 95 57 lub 509 023 382 sklep@dlaszwalni.pl
ul. Konstytucji 3-go Maja 34
95-035 Ozorków
Dotacje EU Zakup na raty Leasing urządzeń