509 023 382 / sklep@dlaszwalni.pl
Jesteśmy autoryzowanym dealerem

Janome Skyline S9 + program Janome Artistic Digitizer Jr

Janome Skyline S9 + program Artistic Digitizer JR
  • Dostępność: na zamówienie
  • Producent: Janome Janome
16498 Cena: 16 498,00 zł

Masz pytanie? 509 023 382 lub sklep@dlaszwalni.pl

i-Raty zakupy na raty przez internet i-Leasing szybki leasing przez internet
Opis produktu

W zestawie taniej!
Skorzystaj z wyjątkowego zestawu i kup maszyno-hafciarkę Janome Skyline S9 w zestawie z podstawowym programem do projektowania haftów Janome Artistic JR.

Janome Skyline S9

Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 to innowacyjna maszyna, łącząca w sobie możliwości maszyny do szycia i hafciarki. Janome Skyline S9 posiada bardzo duży, kolorowy wyświetlacz, który przedstawia wszystkie funkcje menu w języku polskim. Dzięki niemu obsługa maszyny jest łatwa i intuicyjna. Przestawienie maszyny z trybu haftowania na szycie jest bardzo szybkie, wystarczy zmiana stopki i bębenka. Nie ma konieczności zdejmowania modułu haftującego. Co więcej, pozostawienie modułu pozwala na zamocowanie profesjonalnego prowadnika krawędziowego. Pole haftu w maszynie Janome Skyline S9 wynosi 200 x 170 mm. Do tego ma 250 wbudowanych wzorów haftów, które możesz wzbogacić o napisy. Do dyspozycji jest 16 różnymi czcionkami, pośród których 10 zawiera polskie znaki. Poza nimi Skyline S9 posiada także m.in. 2 japońskie czcionki oraz 3 cyrlice. Zasób programów ściegowych w maszynie Janome Skyline S9 jest równie bardzo bogaty. Do dyspozycji jest aż 1389 programów ściegowych, w tym aż 13 rodzajów automatycznego obszywania dziurki na wymiar guzika. Maksymalna prędkość szycia Janome Skyline S9 to 1000 wkłuć na minutę. Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 jest wyposażona w nowoczesny system wbudowanego górnego transportu AcuFeed Flex, które sprawia, że szycia każdego materiał (grubego, cienkiego, śliskiego, lejącego, elastycznego) jest łatwe i odbywa się bez marszczeń czy przesunięć.

Program Janome Artistic Digitizer JR

Artistic Digitizer Jr to podstawowy program do projektowania haftów. Posiada, proste i bardzo czytelne menu w języku polskim, które znacznie ułatwia obsługę programu. Dzięki temu z powodzeniem mogą go używać nawet osoby zupełnie początkujące. Do dyspozycji mamy 21 wbudowanych czcionek w tym czcionki zawierające polskie litery. Hafty przygotowujemy automatycznie, czyli program sam zamienia zdjęcia/ rysunek/ grafikę na gotowy haft. Mamy jednak możliwość ustawienia dokładności odwzorowania, ilości kolorów (możemy je swobodnie ograniczyć względem ilości na grafice), a także tła haftu, czyli możemy zostawić lub automatycznie usunąć tło. Po zamianie grafiki na haft możemy zmieniać kolejności haftowanych obiektów czy jego kolorów. Program można zainstalować na systemie operacyjnym Windows, jak i iOS (Mac).

Newsletter

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas: 42 7189557 lub 509 023 382 sklep@dlaszwalni.pl
ul. Konstytucji 3-go Maja 34
95-035 Ozorków
Dotacje EU Zakup na raty Leasing urządzeń