509 023 382 / sklep@dlaszwalni.pl
Jesteśmy autoryzowanym dealerem

Janome Juno J15

Janome Juno J15
  • Dostępność: na zamówienie
  • Producent: Janome Janome
849 Cena: 849,00 zł

Masz pytanie? 509 023 382 lub sklep@dlaszwalni.pl

i-Raty zakupy na raty przez internet i-Leasing szybki leasing przez internet
Opis produktu

Maszyna do szycia Juno by Janome J15 zachwyca jakością ściegów i solidnym wykonaniem.

Juno by Janome J15 to prosta w obsłudze, wielofunkcyjna maszyna do szycia, która będzie doskonały pomocnikiem w domowy szyciu. Z jej pomocą z łatwością wykonasz drobna naprawy czy przeróbki krawieckie (jak skracanie spodni, cerowanie, podwijania firanek czy naprawa ściegu w dzianinowej bluzce), a także uszyjesz pierwsze samodzielne projekty.

Ściegi, których potrzebujesz w Juno J15

Maszyna do szycia Juno by Janome J15 posiada 15 programów ściegów, wśród których znajdziesz te najczęściej stosowane, czyli ścieg prosty (stebnowy), potrójnie stebnowy, zygzak, ścieg kryty, a także ściegi elastyczne, doskonałe do szycia dzianin, w tym ścieg owerlokowy. Maszyna J15 posiada także półautomatyczne (czterostopniowe) obszywanie dziurki. Wybór i regulacja ściegów odbywa się za pomocą dwóch, wygodnych pokrętła umieszczonych na przodzie maszyny. W Juno by Janome J15 zastosowano tradycyjny chwytacz wahadłowy, ledowe oświetlenie pola pracy, 3-stopniowy transport, który odpowiada za płynne i równomierne przesuwanie materiału w czasie szycia, a także metalowy uchwyt stopek matic, dzięki któremu wymiana stopki jest bardzo szybka i nie wymaga użycia śrubokrętów.

Maszyna do szycia Juno by Janome J15 jako jedna z nielicznych maszyn w swoim standardowym wyposażeniu posiada specjalną osłonę igły, która zabezpiecza palce i sprawia, że przypadkowe ich włożenie pod igłę w czasie szycia jest prawie niemożliwe. Dzięki temu rozwiązaniu maszynę Janome J15 mogę swobodnie używać osoby rozpoczynające swoją przygodę z szyciem, w tym również nastolatki i dzieci.

Standardowe wyposażenie maszyny Juno Janome J15 oprócz wspomnianej już osłony igły zawiera także 4 stopki i kilka akcesoriów krawieckich. Wraz z rozwojem Twoich umiejętności model J15 możesz wzbogacić o dodatkowe stopki (które ułatwią i usprawnią szycie) lub akcesoria krawieckie, m.in. stolik powiększający pole pracy, który polepszy komfort podczas szycia materiałów o dużej powierzchni.

Janome Juno J15 to solidnie wykonana, prosta w obsłudze maszyna do szycia. Idealna zarówno dla osób początkujących, rozpoczynających swoją przygodę z szyciem, jak i dla osób już posiadająych pewne doświadczenie w szycia, szukających maszyny z podstawowymi ściegami i funkcjami. Juno J15 to doskonały przykład perfekcyjnej jakości marki Janome. Mocne podzespoły zamknięte w trwałej, dobrze spasowanej obudowie zapewniają długą i bezawaryjną pracę.

Newsletter

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas: 42 7189557 lub 509 023 382 sklep@dlaszwalni.pl
ul. Konstytucji 3-go Maja 34
95-035 Ozorków
Dotacje EU Zakup na raty Leasing urządzeń