509 023 382 / sklep@dlaszwalni.pl
Jesteśmy autoryzowanym dealerem

Dziurkarka bieliźniana SIRUBA LBHS-1790D

Siruba LBHS-1790D
  • Dostępność: na zamówienie
  • Producent: Siruba Siruba
20022.95 Cena: 20 022,95 zł

Masz pytanie? 509 023 382 lub sklep@dlaszwalni.pl

i-Raty zakupy na raty przez internet i-Leasing szybki leasing przez internet
Opis produktu

Dziurkarka bieliźniana sterowana elektronicznie, wyposażona w silnik servo wbudowany w główkę maszyny, silniki krokowe sterujące oddzielnie głównymi mechanizmami maszyny: obcinaniem górnej nitki, obcinaniem dolnej nitki, stolikiem przesuwającym materiał, rzutem igielnicy, mechanizmem stopki oraz napędem noża. Maszyna 2-nitkowa, z płynna regulacją prędkości szycia, szyjąca ściegiem stębnowym z automatycznym obcinaniem nitki górnej i dolnej.

Maszyna posiada prosty w obsłudze i czytelny panel sterujący z kolorowym ekranem dotykowym LCD, pozwalający na szybką zmianę poszczególnych parametrów a także zapisywanie utworzonych programów.
Standardowo, w pamięci zaprogramowanych jest 21 rodzajów dziurek z możliwością modyfikowania i zapamiętania nowych wzorów (do 50 wzorów). Maksymalnie do 999 ściegów w jednym programie. Złącze USB umożliwia zapisywanie i kopiowanie wzorów przeszycia.

Dziurkarka posiada funkcję multicuttingu umożliwiającą wielokrotne uderzanie noża podczas pracy. Dzięki tej funkcji istnieje możliwość wykonywania dziurek o różnej długości bez konieczności zmiany rozmiaru noża.
Funkcja ta umożliwia również doposażenia maszyny w opcjonalne oprzyrządowanie do szycia dziurek o długości 7 a nawet 12 cm.

Cztery rodzaje wstępnych przeszyć wzmacniających:
1. Przeszycie po prostokącie: skutecznie zapobiega rozciąganiu się materiału podczas użytkowania wyrobu. Szczególnie przydatne na materiałach elastycznych.

2. Przeszycie wierzchołkowe: wzmocnienie na wierzchołkach dziurki zapewnia uzyskanie idealnych rygli i uniemożliwia deformację dziurki podczas kilkukrotnego obszycia, co często zdarza się w przypadku materiałów o grubym splocie.

3. Przeszycie krzyżowe: stosowane podczas szycia materiałów grubszych i puszystych. Ma na celu wstępne dociśnięcie runa, przygotowując materiał do finalnego przeszycia.

4. Przeszycie zyg-zak: Skutecznie wzmacnia przeszycie przed właściwym odszyciem i przecięciem dziurki, dzięki czemu będzie perfekcyjna wykonana i wytrzymała.

Parametry techniczne:
– prędkość szycia 4.200 ściegów/min
– standardowa stopka 5 x 41 mm
– skok igielnicy 34,6 mm
– system igieł DPx5
– zasilanie 230V/50Hz

Opcjonalnie istnieje możliwość doposażenia maszyny w oprzyrządowanie do szycia dziurek o długości 7 a nawet 12 cm.

Newsletter

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas: 42 718 95 57 lub 509 023 382 sklep@dlaszwalni.pl
ul. Konstytucji 3-go Maja 34
95-035 Ozorków
Dotacje EU Zakup na raty Leasing urządzeń