509 023 382 / sklep@dlaszwalni.pl
Jesteśmy autoryzowanym dealerem

System uzdatniania wody YESON RO

System uzdatniania wody YESON RO
  • Dostępność: w ciągu 24 godzin
  • Producent: YESON YESON
2800 Cena: 2 800,00 zł

Masz pytanie? 509 023 382 lub sklep@dlaszwalni.pl

i-Raty zakupy na raty przez internet i-Leasing szybki leasing przez internet
Opis produktu

System uzdatniania wody w Twoim gabinecie

SYSTEM UZDATNIANIA WODY YESON RO

ENERGOOSZCZĘDNY | WYDAJNOŚĆ 12-15 LITRÓW / GODZINĘ

SYSTEM UZDATNIANIA WODY YESON RO

Nowoczesny, bardzo estetyczny i efektywny system oczyszczania wody z wodociągu przeznaczony do stosowania wszędzie tam, gdzie występuje zapotrzebowanie na wysokiej jakości wodę pozbawioną zanieczyszczeń i jonów odpowiedzialnych za jej twardość.

Woda stosowana w autoklawach, unitach stomatologicznych i innych urządzeniach w gabinecie, a także woda przeznaczona do mycia i płukania narzędzi przed sterylizacją powinna odznaczać się szczególnie wysokimi parametrami czystości. Woda z wodociągu absolutnie nie nadaje się do takich zastosowań i często jest powodem awarii urządzeń, czy zacieków i plam na narzędziach. Zastosowanie odpowiedniej jakości wody pozwala na długą bezawaryjną pracę poszczególnych urządzeń i wpływa na czystość i trwałość wykorzystywanych narzędzi.

Zakup wody demineralizowanej oprócz kosztów i oczywistej niewygody z tym związanej (konieczność dźwigania, składowania, zamawiania, utylizacji opakowań, transportu) nie gwarantuje stałej kontroli nad jakością wody używanej w gabinecie. Rzadko spotyka się określenie przez producenta na etykiecie dokładnych parametrów oferowanej wody demineralizowanej, a samodzielne ich sprawdzenie wymaga posiadania specjalistycznych przyrządów pomiarowych.

Destylacja wody w destylarce jest dobrym rozwiązaniem ze względu na jakość otrzymywanej wody (destylarki Yeson dostarczają wody destylowanej o czystości poniżej 5 ppm, a większość producentów autoklawów dopuszcza wykorzystywanie wody o przewodności do 10-15 ppm). Jeśli zapotrzebowanie na wodę jest większe niż kilka litrów dziennie, destylacja staje się jednak za mało wydajnym rozwiązaniem.

Urządzenie Yeson RO wskazuje na wyświetlaczu dokładne parametry przewodności elektrycznej oczyszczonej wody, dzięki czemu można być pewnym jej wysokiej jakości w każdej chwili. Sterowany mikroprocesorem system został wyposażony w zestaw filtrów dostosowanych do oczyszczania wody pobieranej wprost z wodociągu. System posiada wewnętrzną pompę, szereg elektrozaworów oraz zbiornik ciśnieniowy, aby zapewnić odpowiednią nawet dla dużego gabinetu, stałą dostępność oczyszczonej wody. Wydajność urządzenia na poziomie 12-15 litrów na godzinę pozwala na używanie czystej wody wszędzie tam, gdzie jest to zalecane. Wysokiej jakości woda jest dostępna natychmiast w dużej ilości.

YESON RO ma moc tylko 45 W, więc jest niezwykle energooszczędny, nie nagrzewa się i nie wytwarza pary podczas pracy. Wpływa to na oszczędność energii, koszty wytworzenia wody jest bardzo niski, a brak elementów grzejnych wpływa również na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Zastosowany zbiornik ciśnieniowy umożliwia natychmiastowy dostęp do większej ilości oczyszczonej wody wprost z kranu, który jest elementem wyposażenia urządzenia.

Jeśli parametry czystości wody osiągną graniczną dopuszczalną wartość urządzenie samoczynnie uruchamia proces automatycznego czyszczenia membrany odwróconej osmozy, a w razie potrzeby komunikuje konieczność wymiany filtra.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA SYSTEMU UZDATNIANIA WODY YESON RO:

·         Czystość wody: poniżej 5 ppm

·         Wydajność: 12-15 litrów / godzinę

·         Moc urządzenia: 45W

OSZCZĘDNOŚCI Z UŻYTKOWANIA SYSTEMU YESON RO:

·         Biorąc pod uwagę cenę kompletu filtrów, koszt wyprodukowania 1 litra oczyszczonej wody wynosi mniej niż 0,25 PLN.

·         Cena jednego litra demineralizowanej wody w pojemniku to przynajmniej 1 PLN.

·         Czas zwrotu całej inwestycji (cena urządzenia i filtrów) przy przeciętnych warunkach użytkowania wynosi ok 12 miesięcy.

 

Newsletter

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas: 42 7189557 lub 509 023 382 sklep@dlaszwalni.pl
ul. Konstytucji 3-go Maja 34
95-035 Ozorków
Dotacje EU Zakup na raty Leasing urządzeń